İslami Sohbet Kuralları

islami sohbet Kanalında Seviyeli ve Gereken Sohbet Etmek amaçlı Site Yöneticilerinin Koymuş Meydana Geldiği Kurallara Uymak gerekir.

Bu Kurallara Uymayan Dostlar islami sohbet Kanallarından Uzaklaştırılmak ile Cezalandırılırlar, ve Hüküm Ömrü Bitene Civarı kanala Giriş yapamazlar.

Bu Şartları Sırasıyla Aşağıya Maddeler şeklinde Koyarak Hem Bir Siz islami Sohbet Odaları Kullanıcılarımızı Bilgilendirmek Hemde Sanal Sohbet Ortamına Yepyeni Bağlanan Arkadaşlara Tanıtım Amaçlı Bu Şartları Size Sunuyoruz.

Aşağıdaki Kurallara Uymayanlar Kanaldan ya da Siteden Uzaklaştırılmakla Cezalandırılırlar..

1) islami sohbet kanallarında Kanal Yetkilileri ( @ ) işareti olanlarla Tartışmak yasaktır.

2) Kanal Yetkililerine Küfür , Konuşmak ya da tahrik Edici kelimeler Kurmak Yasaktır.

3) islami sohbet kanalında ” Merhaba ” Kelimesinden Yabancı Gündelik Sohbet Ettiğiniz kelimeleri Kurmak yasaktır.

4) islami sohbet kanalında Yalnızca islam Ile Ilgili Konuşmak uyumlu olup islami konu hariç konuyu dağıtmaya karşı sohbetler doğrudan engelleir.

5) islami sohbet etmeyenler havadan sudan muhabbet amaçlı kanala gelenler kanaldan doğrudan uzaklaştırılırlar.

6) kanal çapında msn sunmak telefon numarası sunmak ya da şahsi verileri paylaşmak yasaktır.

7) islam kanalında rengarenk içerik yazmak yasaktır.

8) islam kanalında Kocaman Harf ile Içerik Yazmak Yasaktır.

9) islam kanalında başka islami sohbet kullanıcılarına karşın tahrik edici kelimeler yazmak ve küfür kelimeler kurmak yasaktır.

10) islami sohbet kanalında yalnızca konu anlatılıp konu dinlemek amaçlı girilmektedir bu kurallara uymayanlar kanaldan atılır..

Yukarıda belirtilmiş ve Kalıpsal Şart haline Gelmiş Bu Kurallara Uymayanlar islam Kanalından Müddetsiz ya da Müddetli Biçimde Cezalandırılarak Konuşmaları yasaklanır.

İzmir Sohbet Odaları

Sitemizde chat etmek ve yepyeni bir tecrübe hayatını sürdürmek amaçlı gerçek adrestesiniz. Chat odalarımız yalnızca izmir chat ve izmir sohbet ile hudutlu kalmayıp, size genel chat keyfini yaşatmaktadır.

Bazı chat servisi getirilen ilçeler aşağıda listelenmiştir; Buca, Torbalı, Tire, Aliağa, Karşıyaka, Çeşme ve Karabağlar benzeri pekçok kazaya özel chat kısmı durumda durumda olan sitemizde kurallara uyarak çok güzel bir ortama dahil olmak üzere olmak üzere olabilirsiniz. Şartları okumak amaçlı yukarıdaki menüden “kurallar” linkini izleyebilirsiniz . Hatta sitemizde izmir’lilere özel radyo da var! Sitemizde bununla birlikte yöresel yemeklerin tarfilerine de çok yakında ulaşabileceksiniz. Anlayacağınız sitemiz yalnızca izmir chat ve izmir chat ile hudutlu kalmayıp size sanal dünyanın kapılarını sonuna civarı açmaya çalışmaktadır. Bizlere yardım olmak isterseniz sitemizi sık sık sık kullanılanlara ekleyerek güzel takipçimiz olabilmektedir , siz takip ettikçe bizim ek olarak iyilerini çıkarmaya çalışmamıza gerek olabilirsiniz. İzmir chat olarak sohbet kalite standartlarımızı çok dik tutmaya çalışıyoruz. Chat sayfamızda sohbete katılmadan öncesinde fert olmanıza gerek yoktur. mIRC script ile sitemize bağlanabilirsiniz. Bunun amaçlı mirc script linkimizi kullanabilirsiniz. İstek talep etmek amaçlı radyo kanalımızda !istek ezgi ismi yazmanız yetecektir . DJ’lerimiz en kısa zamanda sizin isteğinizi yayına koyacaklardır. Kanallarımızda aop, sop ve admin olabileceğinizi unutmayın. bunun amaçlı yapmanız gerekli durumda durumda olan tek birşey , izmir chat odalarında kurallara en fazla uyan ve sitemize ilişkili birisi olmanızdır. Her Geçen Gün bunun ehemmiyetini anlarsınız. İzmir chat size en uyumlu ortamı hazırlamak amaçlı bir çok kez olarak çalışmaktadır.

Hemen sohbete başlamak istiyorsanız üst menüde bulunan ” chat kanalları” linkine tıklayabilirsiniz. İzmirli hemşehrilerimiz amaçlı özel tertip eden bu site siz kımetli ziyaretçilerimize tüm kazalarda dahil olmak üzere olmak üzere olmak üzere chat servisi sunmaktadır. Sitemiz sizlerden geliyor olacak durumda durumda olan her çeşitli tavsiye , talep ve yakıntıya açıktır. Sizlerin geribildirimleri ile sitemizi düzenlemekteyiz. Bizlere geribildirimde bulunmak amaçlı izmir chat kontakt linkini kullanabilirsiniz. İyi sohbetler dileriz.

Erzurum Sohbet Odaları

Erzurum chat odası aramaları amaçlı , Google üzerinden Erzurum sohbet, Erzurum çet, Erzurum sohbet odası, Erzurum sohbet odaları, Erzurum sohbet sitesi, Erzurum sohbet chat , Erzurum chat , Erzurum chat sitesi ile başlayan kelimeler yardımıyla ‘da #Erzurum chat odası içine girip, Erzurum ilimizden bay – kadın bireyler ile tanışma imkanı yakalayabilirsiniz.

Erzurum ilimizden bay – kadın şahıslarla tanışarak muhabbet ortamına sizlerde katılabilirsiniz. Erzurumlu dostlarımızı sizlerde tanışmak istiyorsanız rahatlıkla Erzurum chat odaları içine girebilirsiniz.

Google bulma motoru kolaylığından istifade ederek Erzurum hasbihal sitesi ile koyu sohbetler inşa ederek , Erzurum ilimiz ile ilgili veriler alabilir, bizzat memleketiniz ile ilgili da veriler paylaşabilirsiniz.
Bu imkânlardan yaralanabilmek ve Erzurum ilimizden bir dost, arkadaş edinerek ek olarak ileriye dönük ahbaplık ve dostluklar kurarak yaşayabilirsiniz.

Erzurum ilinden güzel dostluklara açılan, chat hasbihal edebileceğiniz kapıyı aralayın ve anında içeri girip güzel arkadaşlıklar oluşturup, onlarla ek olarak güzel bir ortamda sohbetler edebilirsiniz. Erzurum hasbihal odalarımız içinde ek olarak huzurlu ve huzurlu sohbetlerin oluştuğunu unutmayalım, bununla birlikte dost ve arkadaşlıkların uzunca seneler sürebileceğini unutmayalım. Erzurum hasbihal odamız içinde güzel sohbetler dileriz.

İnsanlar arasındaki kontakt çoğalış çeşitli tek biçimde sağlanır oluyor . Önceden insanlarla tanımak amaçlı partner tek mekanda bulunmak gerekiyordu. Partner tek etkinlik de yer almak gerekiyordu. Son Zamanlarda ise bunlara sebep kalmadan yalnızca internete girerek kontakt sağlanır oluyor .

Sohbet siteleri yardımıyla uzaklardaki insanlar birbirlerinden haberdar olmaya başladı. Hem Tek görüntülü olarak hem tek de sesli olarak konuşarak adeta konuştuğumuz birey karşımızda yanı başımızda benzeri hasbihal etme olanağına kavuşmuş olundu. İnsanlar öyle ki tek hasbihal havası içerisinde saatlerce muhabbet faktörün keyfini yaşamaya başladı bu hasbihal siteleri yardımıyla .

Bu siteler içinde bulunan Erzurum hasbihal odaları, Erzurumlu kişileri tek araya toplayan ve tanışmalarını imkanı sunan tek sitedir. Bu siteye genellikle Erzurumlular aza olmaktadır. Burada hasbihal eden bireyler belli tek zaman hemen ardından birbirlerinin yaşamlarını öğrenmeye başlarlar. Ve kafa yapısı olarak anlaşan bireyler bu sanal dostluklarını gündelik hayata da taşırlar. Benzer ilde yaşadıklarından ötürü tanışmaları, buluşmaları ek olarak pratik olmaktadır. Erzurum hasbihal odaları, Erzurumlu kişilerin dost etraflarının artmasını sağlamaktadır. Bu sayede toplumsal çevreler artmaktadır.

Erzurum chat hizmeti verici köklü chat sitemizde en iyi ve seviyeli sohbetler yapabilirsiniz. Erzurum ilinin yöresel bir chat sitesi meydana gelen bu ortamda yepyeni arkadaşlıklar kurabilir, arkadaşlıklarınızı sürdürebilirsiniz. Sitemiz tarafından bir bir sürü erzurum chat severi bir araya getirmiş bulunuyoruz.

Ankara Sohbet

Sitemiz kullanıcılarımıza bedava chat etme fırsatı sunmaktadır, Ankara iline özel bu kanalımızda seviyeli tek biçimde hasbihal etmenizi rica ederiz.
cinsel detaylı protez adları almamaya itina gösterelim, küfür kelime kullanmayalım sunucu kurallarımızı iyi okuyup ona yönelik muhabbet edelim arkadaşlar
Ankara hasbihal ve Ankara chat kelimelerinde size hizmet sunmak amaçlı ve bu hizmetleri size bedava olarak sağlamak amaçlı elimizden gelenin en iyisini
yapmaya çalışıyoruz. Emelimiz o şehirden çet inşa etmek amaçlı katılım yapan bay ve bayanlara özel olarka açılmış ve kalifiye seçkin kesimden meydana gelen platforda kesintisiz
7/24 hizmet verebilmek bu hizmetlerimizi size bedava olarak sağlamak amaçlı oluşturulmuş bu düzeni elinizden geldiğince iyi niyetli olarak kullanmanızı rica
ediyoruz. Kalifiye tek ortamda muhabbet etmek işlek canlı hayatını sürdürmek kim istemez’ki katılım yapan bütün arkadaşlarımıza iyi sohbetler dileriz.

Bursa Sohbet Odaları

Bursa chat sitesi yıllar öncesinde oluşturulmuş ve bölgenin gereksinimi durumda olan bedava tek platform haline gelmiştir. Bursaya has bu hasbihal ve chat sitesinde istediğiniz benzeri hasbihal edebilir, bursalı dostlar edinebilirsiniz. Yapmanız gerekli durumda olan yalnızca tek rumuz tercih ederek sohbete bağlanmak olmalıdır. Tüketimi tek sürü pratik durumda olan hasbihal sitemizde, düzeyi bozmadan ve kurallarımıza uyarak hasbihal etmenizi arzulamaktayız. Bursalı chat severlerinde bu kurallarımıza uyacağını ve hürmet sevgi çerçevesinde hasbihal edeceğini tahmin ediyoruz .

Binlerce azası koltuk alan ve konuklarına çabuk giriş fırsatı tanıyan bu nadide sitemizde, online radyo dinleyebilir. Sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Sizlerin isteklerine koltuk veriyoruz ve size ehemmiyet veriyoruz bunu bilmelisiniz. Bursa kanalımızda bulunmanız ve misal davranışlarınız yardımıyla yetkilide olabilmektedir ve arkadaşlarınıza gökyüzü atabilirsiniz.

Google bulma motorunda hizmet verici bu harika platforma pratik ulaşım sağlamak amaçlı , bursa hasbihal ve bursa chat kelimelerini kullanabilir. Sitemizi ek olarak pratik inceleyebilirsiniz . Sizleri aramızda görmekten huzur duyarız.